11 Aralık 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer medyayla ilgili programlanmış bir etkinliğiniz varsa, şanslı gününüzdesiniz. Cazibeniz sayesinde sizi izleyenleri etkileme gücünüz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Boğa Burcu

Çalıştığınız kurum için yapacağını inovatif katkılar, kariyer yolculuğunuz için çok önemli başarıları getirebilir. Aynı zamanda bu katkılarınız karşılığında zam veya terfi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bir konuda bir uzmanın yardımına ihtiyacınız olabilir. Kendinize bir menajer, temsilci, avukat, müdür veya reklamcı arıyorsanız, hedeflerinize çok uygun biriyle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Yengeç Burcu

Karşınıza kapsamlı ve bol kazançlı bir iş fırsatı çıkabilir. Sizin için birçok açıdan çok cazip bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Aslan Burcu

Bir süredir flört ettiğiniz birileri varsa, bu kişiyle birlikte hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünebilirsiniz. İlişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak iyi fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Başak Burcu

Ailenizle birlikte ortak bir aktivite yapmak size büyük keyif verebilir. Birlikte tamir, tadilat işleriyle uğraşabilir veya yemek yapıp keyifli bir sofranın etrafında olmanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Terazi Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, bu aralar aranızdaki iletişimin çok güçlü olduğunu hissedebilirsiniz. Önemli kararlarda çocuğunuzun yanında olup, ona rehberlik edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Empati günümüzde sık kullanılan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Empati neredeyse herkesin istediği bir şeydir, ancak çok azı gerçekten nasıl verileceğini veya alacağını bilir. Öz-tatminin vurgulandığı dünyamızda kısa arza rağmen yüksek talep var. Bu, gelecek nesillere, onların etrafındaki kişilere empati duymanın ne anlama geldiğini öğretmek için haklı bir neden. “Çocuklarda empati: Başkalarına değer vermeyi öğretmek

Akrep Burcu

Karşınıza gayrimenkul yatırımıyla ilgili bir fırsat çıkabilir. Bu fırsatı değerlendirebilir veya bir yakınınızla birlikte yepyeni bir iş kurmaya karar verebilirsiniz. Bu aralar gündeminizde iş ve yatırım konuları var. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Yay Burcu

Jüpiter Yay burcunda. Bunun etkisiyle uzun vadeli ve pozitif sonuçları olan kararlar verebilirsiniz. Üstelik bu kararlar finansal akışınızı da güçlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Oğlak Burcu

Bir süredir kendinize sakladığınız bir yeteneğinizi ortaya çıkararak kendinize ek gelir yaratabilirsiniz. Bu durum geleceğe daha olumlu bakmanızı sağlayabilir ve sizi güçlendirebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Kova Burcu

Yakın çevrenizdeki bir kişinin heyecanı ve desteğinden faydalanabilirsiniz. Bu destek sayesinde hayallerinize ulaşmak için aradığınız cesareti bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Balık Burcu

Karşınıza harika bir kariyer fırsatı çıkabilir. Ancak bu fırsatı şartlar olgunlaşana kadar bir süreliğine kendinize saklamanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!