11 Aralık 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş ve Merkür’ün kavuşması, size güzel fırsatlar sunuyor. Özellikle yasal bir metin, devletle ilgili bir iş konusunda güzel bir haber alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Boğa Burcu

Güneş ve Merkür’ün kavuşması, haritanızın özellikle ilişkiler, ortaklıklarla ilgili kısmını etkisi altına alıyor. Tamamlanması gereken finansal bir mesele daha çok ön plana çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

İkizler Burcu

Akıl hocanızdan, güvendiğiniz birinden veya saygın bir liderden öğrendiğiniz her şeyin kıymetini bilin. Bunların sadece bugün için değil, geleceğinize ışık tutacak deneyimler olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Yengeç Burcu

Güneş’in geri yönlü hareket etmekte olan Merkür’le yakınlaşması sizi de etkisi altına alıyor. Herhangi bir konuda mevcut yönünüzü yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Aslan Burcu

Romantik bir mesaj veya bir davet, kalbinizin bir anda küt küt atmasına sebep olabilir. Ancak Merkür’ün geri yönlü hareketi, takviminiz konusunda daha yaratıcı çözümler bulmanızı gerektirebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Başak Burcu

Evinizle veya ailenizle ilgili bir konu, mevcut pozisyonunuzu yeniden gözden geçirmenizi gerekli kılabilir. Bunun sonucunda sizin için neyin daha önemli olduğuna karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Karşınıza çıkan koşullar veya durumlarla ilgili olarak tüm açıları değerlendirmeniz gerekebilir. Bir strateji, baskıya girmek üzere olan bir iş veya resmi bir konuda eksik parçayı bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Akrep Burcu

Özgüveninizi yüksek tutun. İstediğiniz şeyi net bir biçimde belirlediğiniz zaman, onu en değerli şekilde elde edecek sabra sahip olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Yay Burcu

Önemli bir toplantı, tartışma veya iletişim projesiyle meşgul olabilirsiniz. Öğrendiklerinizin kıymetini bilin. Bugün öğrendikleriniz, sizi yeniden canlandırabilir. 

Uplifers önerisi: Yeni şeyler öğrendiğiniz bu dönemde hafızanızı doğru kullanarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz. ¨Hafızanızı geliştirmenin yolları¨

Oğlak Burcu

Gizli saklı kalmış bir ışık, sizi aydınlatabilir. Eğer güvenilir bir bilgiye ulaşabilirseniz, daha güçlü bir pozisyona sahip olup adım atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Kova Burcu

Önemli bir anlaşmanın, yazışmanın yeniden gözden geçirilmesi gerekebilir. Eğer süreçte bir gecikme yaşanırsa, ortaya çıkan bu ekstra zamanı kendi lehinize çevirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

Balık Burcu

Önemli bir toplantı, konuşma veya yazışma gündeminizi meşgul edebilir. Hayatınızla ilgili bir karar almadan önce tüm seçenekleri masaya yatırdığınızdan emin olun. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!