11 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayal bile edememeyeceğiniz bir maceraya ya da hayatta bir kez yaşanacak bir deneyime atılma fırsatı birden bire ayaklarınıza serilebilir.

Uplifers önerisi: “Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz.

Boğa Burcu

Aile meseleleri, vergi ya da benzer hukuki konularla ilgili finansal dönüm noktalarının yaşanacağı bir gün sizi bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız sorunlar iş hukuku dahilindeyse, Bahçeşehir Üniversitesi Anayasa Hukuku Bölümü öğretim görevlisi Mert Nomer’in ¨Geçim ekonomisinin değişen yüzü¨ yazısını inceleyebilirsiniz.

İkizler Burcu

Eğer kafanızda kurguladığınız kişisel bir projeniz varsa bunu kurumsal platformda bir uzmanla paylaşmanız önünüzde yeni kapılar açabilir.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Yengeç Burcu

Aşk hayatınız hiç olmadığı kadar yoğun ve duygusal olabilir. Eğer biriyle görüşmeyi planlıyorsanız bu gece buluşma için ideal olabilir.

Uplifers önerisi: İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları

Aslan Burcu

Bir ilişkiniz varsa taze bir başlangıç yapabilir, bir ilişkiniz yoksa da size heyecan veren yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Başak Burcu:

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz biriyle yapacağınız bir konuşma duygusal olarak ona açılmanızı sağlayabilir. Karşılıklı bir sevgi ve güven bağı kurabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Terazi Burcu:

Uzmanlık alanınızla ilgili bir eğitim vermeniz ya da konunuzla ilgili bir röportaja katılmanız için bir davet alabilirsiniz. Bu davet size çok şey katacak gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler”

Akrep Burcu

Bir ilişkiniz varsa sevgilinizle birlikte sakin bir akşam yemeğine çıkın ve kaliteli zaman geçirin. Eğer yalnızsanız yaratıcı ve sanatsal biriyle tanışmanız olası.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yay Burcu

Bir etkinliğin popüler insanı ya da uzmanlığınız hakkında görüşlerine başvurulan kişisi olabilirsiniz. Bu noktada içinizden geldiği gibi davranmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Oğlak Burcu

Bir arkadaşınızın harika haberlerini alabilir ve onun sevincini paylaşıp, onun adına gurur duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler”

Kova Burcu

Üzerine yoğunlaştığınız bir uğraşınız hakkında konuşmak için bir panel ya da benzeri bir etkinliğe davet edilmeniz mümkün.

Uplifers önerisi:  Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur.¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın

Balık Burcu

İş değiştirmek, ek bir iş bulmak ya da terfi etmek istiyorsanız beklediğiniz olayların gerçekleşmesi adına bir dönüm noktası sizi bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!