10 Temmuz günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün ailenizle geçireceğiniz harika bir gün olabilir. Özellikle annenizle birlikte bir şeyler yapmak için harika bir fırsat!

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Boğa Burcu

Kardeşleriniz veya kardeş gibi yakın gördüğünü arkadaşlarınızla biraz eğlenmenin vakti geldi. Sosyal medyada paylaşacağınız eski bir fotoğraf veya esprili bir mesaj, ummadığınız kadar ilgi çekebilir.

Uplifers önerisi: Sosyal ağlar, teknolojik gelişmeler ve güncel haberler konusunda sürekli kendimizi güncellememiz için ideal. Ancak toplumda yalnız yaşayan ve kendisini yalnız hisseden bireylerin sayısının hızla çoğalmasının ardındaki en önemli sebeplerden biri hiç kuşkusuz sosyal ağlar. Sosyal ağlarla olan etkileşiminizin sizi yalnızlığa sürükleyecek boyutlara gelmesine izin vermeyin. “Sosyal medyanın hayatımıza getirdiği en büyük yenilik: Yalnızlık

İkizler Burcu 

Finansal durumunuzu yeniden gözde geçirmek isteyebilirsiniz. Sizden büyük bir yakınınız, finansal konularda işinize yarayacak bir bilgi verebilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Bugün adeta güneş gibi ışıl ışılsınız, etrafınıza sıcak bir enerji veriyorsunuz. Her zaman uğradığınız cafede güzel bir sohbete katılabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Aslan Burcu

Bu cuma gününde tüm işlerinizi bitirip, masaüstünüzü temizleyip, hafta sonuna kafanız rahat bir şekilde girmek istiyorsunuz.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Başak Burcu

Arkadaşlarınızla birlikte ortak bir proje üzerinde çalışıyorsanız, bugün yakaladığınız enerji sayesinde büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Terazi Burcu

Bugün kariyerinizle ilgili planlar yapmanın tam zamanı. Açık fikirli ve dürüst olun, önümüzdeki günlerde önemli bir transfer ayağınıza gelebilir.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Akrep Burcu

Yeni bir yazılım veya kullandığınız yazılımı yeni bir özelliği iş hayatınızı ciddi anlamda kolaylaştırabilir. Bu yüzden karşınıza çıkan önerilere dikkat verin.

Uplifers önerisi:  Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Yay Burcu

Geçmişinizle ilgili merak ettiğiniz bir şeyi öğrenmek için, sizden yaşlı bir akrabanızla vakit geçirebilirsiniz. Öğreneceğiniz şeyler sizi daha fazla araştırmaya itebilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Oğlak Burcu

Sevgiliniz veya eşinizle birlikte gelecek planları yapmak için doğru bir gün. Ancak planlarınızın yere sağlam basması ve sizin de ne noktada olduğunuzu akılda tutmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi:  Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan, partnerleri ortak bir noktada buluşturan hisler ve beklentiler birbirine oldukça yakındır. ¨Erkekler ne ister: Kadınlar için ilişki rehberi¨ ve “Kadınlar ne ister”: Erkekler için ilişki rehberi

Kova Burcu

Hayat her zaman ilerlemeden ibarettir, önemli olan sizin hangi yoldan ilerlemeyi seçeceğiniz. Bu yüzden seçiminizi sakin bir şekilde yapın.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Balık Burcu

Bugün gerçekten yaratıcı ve eğlenceli bir gündesiniz. Hafta sonuna daha bir gün var ama anlaşılan sizin için biraz erken başlamış!

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!