10 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mars sizi harekete geçiriyor. Kişisel hedeflerinize odaklanmak, uzun vadeli hedefleriniz için adım atmak, üzerinize düşen görevleri yerine getirmek istiyorsanız yam zamanı! 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Boğa Burcu

Kendinizi daha özgür ve güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eğer bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, içinizden gelen sese kulak vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

İkizler Burcu

Güzelliğin simgesi olan Venüs’ün geri yönlü hareketi sona eriyor. Özgüveniniz yükselebilir ve başkalarıyla iletişim kurarken daha rahat ve özgür davranabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Yengeç Burcu

Merkür pazar gününe kadar geri yönlü hareket edecek. Üzerinde çalıştığınız önemli konular varsa, bu dosyaları yedeklemeyi unutmayın. Yanıt beklediğiniz kişiler varsa, sabırsız davranmamaya çalışın, zaman tanıyın. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Aslan Burcu

Geçtiğimiz son birkaç yılda hayat size kişisel disiplin anlamında pek çok şey öğretmiş olabilir. Belki bunları gözden geçirmek iyi olabilir çünkü önümüzdeki altı ay daha bu şekilde geçecek gibi duruyor. 

Uplifers önerisi: Yeni bir hedefle yola çıktık ama bir süre sonra kendimizi yoldan çıkmış halde bulduk. Üstelik bu durum kendimizi berbat hissetmemize neden oldu. Kaybetmiş gibi hissettik. Yeterince güçlü olmadığımız, zeki ve disiplinli olmadığımız için kendimize kızdık. Oysa belki de sorun yeterince güçlü, zeki veya disiplinli olmamak değil, hedeflere işe yaramayan bir şekilde odaklanmaktan kaynaklanıyordur. “Tüm hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak tek bir kural

Başak Burcu

Arkadaşlarınız veya parasal konularla ilgili bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Böyle bir durum söz konusuysa, hafta sonuna girmeden bunu telafi edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direkt tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Terazi Burcu

Yakınlarınızla aranızda bir yanlış anlaşılma yaşanabilir. Bunu bir üzüntü kaynağı olarak görmek yerine, olaylara farklı açılardan bakma yeteneğinizi kullanarak karşınızdakini anlayabileceğiniz bir fırsat olarak görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Akrep Burcu

Yakın ilişkilerinizden birinin sızı biraz sıktığını, boğduğunu düşünebilirsiniz. Böyle zamanlarda bir adım geri atmak, biraz yalnız kalmak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Yay Burcu

Birikimlerinizi artırmak istiyor ve refah seviyenizi biraz daha yükseltmek istiyorsanız, şanslı bir dönemdesiniz. Bu sıralar karşınıza çıkan fırsatlar, sizin için çok kazançlı olabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Sabrınızı zorlayan durumlar söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda kavga etmekten kaçının. Onun yerine yürüyüşe çıkın, kitap okuyun veya camı açıp temiz hava alın. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Kova Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi, özellikle işle ilgili konularda sizi etkiliyor. Önümüzdeki iki gün daha teknolojik anlamda bazı aksaklıklar yaşanabilir. Üzerinde çalıştığınız dosyaların yedeğini oluşturmayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Balık Burcu

Venüs’ün geri yönlü hareketi, özellikle aile ilişkilerinizi güçlendirmeniz için sizi motive etmiş olabilir. Ailenizin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha fark ediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Aile üyeleriyle aranızdaki anlaşmazlıkların nedeni, iletişim eksikliği olabilir. İlişkilerinizi geliştirmenize ve düzeltmenize yardımcı olacak öneriler için; “Annenizle sağlıklı bir iletişim kurmak için ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!