10 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Evinizle ilgili bir tadilat, yenileme, dekorasyon işi size bambaşka duygular yaşatabilir. Kullanacağınız renkler ve objeler sizi çocukluğunuza götürebilir, en mutlu olduğunuz günleri hatırlatabilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Boğa Burcu

Çevrenizdekilere karşı yardımsever ve samimi tavırlarınız başkalarının dikkatini çekiyor. Eğer bir konuda maddi desteğe ihtiyacınız varsa, samimiyetinizle yatırımcıları etkileyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

İkizler Burcu

İş hayatında yaratıcılığınızla tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Hayal gücünüze odaklanıp, iş hayatında önem verdiğiniz kişilerin ilgisini çekmeye bakın. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Yengeç Burcu

Çalışkan bir dönemdesiniz. Seyahat anılarınızı yazmak, geniş kitleleri etkileyecek bir projeye odaklanmak veya yaptığınız işte ilerlemek için motivasyonunuz çok yüksek. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Aslan Burcu

Yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak bir proje karşınıza çıkabilir. Eğer kişisel disiplininizi sağlayabilirseniz, hem kendinizi hem üzerinde çalıştığınız projeyi geliştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde 2009 yılında yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Başak Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle birlikte sizi manevi açıdan iyi hissettirecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Unutamayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı

Terazi Burcu

Çok inandığınız bir şey için destek toplamak ve çevrenizdekileri etkilemek istiyorsanız, ikna kabiliyetiniz çok yüksek. Şansınızı kullanın. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Akrep Burcu

Üzerinde çalıştığınız bir projeyi, çok daha iyi noktalara götürebilirsiniz. Başarılı oldukça, geleceğe dair düşüncelerinizi büyütebilir, daha geniş bir pencereden bakabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yay Burcu

Evinizi yeniden dekore etmekle ilgili fikirleriniz varsa ve bu fikirlerinizi gerçekleştirmek için maddi kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız, bu konuda harika haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki yakınlık ve çekimin tadını çıkarmaya bakın. Eğer iş yerinden biraz erken çıkma şansınız varsa, bunu sevgilinizin yanına daha erken giderek değerlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Elbette, eşinizin, sevgilinizin yatağın hangi tarafında uyuduğunu biliyorsunuz ama orada ne rüyalar gördüğünü gerçekten biliyor musunuz? “Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken 8 şey

Kova Burcu

Sanat veya lüks tüketim alanında çalışıyorsanız, işinizle ilgili önemli bir başarı yakalayabilirsiniz. Sektörünüz için önemli bir kişi sizin için yepyeni kapılar açabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Balık Burcu

İş yerinde her şey son derece doğal ve sakin bir şekilde ilerliyor. Bu sakinliği, yaratıcılığınızı kullanacağınız yeni projelere vakit ayırmak için kullanabilir, ortaya etkileyici bir eser koyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!