10 Şubat 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aslan burcundaki Dolunay, sizi de etkiliyor. Nerede olursanız veya ne koşullarda olursanız olun, macera dolu bir riske atılmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Dolunay, Jüpiter ile ahenk içinde. Yapacağınız iş anlaşmalarından bereketli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu sizi büyükler ligine taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

İkizler Burcu

Eğer iletişimle ilgili bir iş yapıyorsanız çok şanslısınız. Bir iş ortağınız, müşteriniz veya müdürünüz sayesinde önemi bir başarı kaydedebilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Dolunay, Jüpiter ile güzel bir ahenk yakalıyor. Yapacağınız yatırımlar, iş bağlantıları o kadar başarılı olacak ki bundan sonra sizin adınızla anılacak. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Aslan Burcu

Eğer duygusal bir insansanız, şu sıralar aşık olma ihtimaliniz çok yüksek. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, romantizmin doruklarını yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Başak Burcu

Aslan burcundaki Dolunay, sizin en gizli alanınıza denk geliyor. Ufak bir hayal kurun, sonra nasıl gerçekleştiğine ve gizemli kapıları açtığınıza inanamayacaksınız. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Terazi Burcu

Dolunay sizin umutlarınızı ve hayallerinizi harekete geçiriyor. En sevdiğiniz arkadaşınız, en güvendiğiniz iş arkadaşınız veya mentor olarak gördüğünüz bir kişiden büyük destek görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Akrep Burcu

Dolunay’da tüm gözler sizin üzerinizde. İş yerinizde bir terfi, bonus veya zam söz konusuysa, bunu alan siz olacaksınız. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yay Burcu

Cumartesi günü gerçekleşen Dolunay, sizi bugün daha çok etkiliyor. Tutkularınız, sizi beklentilerinizin çok ötesine taşıyabilir. Ustası olduğunuz şeyleri ön plana çıkarın ve peşinden gidin. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Oğlak Burcu

Aslan burcundaki Dolunay, sizi de etkiliyor. En kırılgan yanlarınızı ortaya koymak, birçok anlamda rahat bir nefes almanıza ve yaratıcılığınızı desteklemenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Kova Burcu

Dolunay’ın Aslan burcuna varması sizi de etkiliyor. Eşiniz, sevgiliniz veya en yakın arkadaşınız sizi kanatlarına alıp daha yükseklere çıkarabilir. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Balık Burcu

Aslan burcundaki Dolunay sayesinde, iyi yaptığınız bir iş sizi bambaşka noktalara taşıyabilir. Kendinizi ifade etmekten ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen birçok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!