10 Ocak 2014 günlük burç yorumları

10 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları
10 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Özel hayatınızda birlikte olduğunuz birisin varsa, bu kişiye biraz daha ilgi göstermelisiniz. Hayatınızda var olan problemleri bir an önce çözüme ulaştırmak istiyor olabilirsiniz ancak bunun için biraz beklemelisiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Boğa Burcu

Bugün işiniz umduğunuzdan çok vaktinizi alabilir. İşyerinizde değişen proje tarihleri ya da tarih ve saat değişiklikleri planlarınızı tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir. Doğru hamleleri yapabilmek için, gözünüzü ve zihninizi açmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Yapılacak iş çok olup, gün içine pek çok şeyi sığdırmaya çalışmak gerektiğinde zamanı yönetebilmek yaşamı kolaylaştırır. ¨Zaman yönetiminin altın kuralları¨

İkizler Burcu

İşinizle ilgili beklentileriniz beklediğiniz şekilde gelişmeyebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşırken daha farklı yollar denemeli, daha yaratıcı ve özgün projeler ortaya çıkarmaya çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yengeç Burcu

Daha önce aklınıza hiç gelmemiş olan bir konuyu merak edebilir, o konu hakkında farklı kaynaklardan farklı şeyler öğrenmeye çalışabilirsiniz. Merakınız kendinizi geliştirmenize ve olaylara daha farklı bir açıdan bakmaya başlamanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Aslan Burcu

Bugün işinizle ilgili bir konuda önemli belgeler ve raporlar üstüne çalışıyor olabilirsiniz. Gelecekte zor durumda kalmamak için dikkatinizi çalıştığınız konu üzerine odaklamaya ve uyanık kalmaya dikkat edin.

Uplifers önerisi: Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

Başak Burcu

Bu aralar işiniz ve kariyeriniz konusunda her şey yolunda gidiyor olabilir ancak özel hayatınızla ilgili konularda ne yazık ki aynı başarıyı yakalayamadınız.

Uplifers önerisi: Partnerinizle ilişkinizi geliştirebilmek için, sağlıklı şekilde iletişim kurmanın yollarını öğrenin. İlişkinizi geliştirmenize yardımcı olacak öneriler için; “Mutlu bir ilişkiye giden yol

Terazi Burcu

Bugünlerde biraz düşünmek ve hayatın anlamını sorgulamak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak ve meditasyon gibi zihninizi açacak egzersizler yapmak daha sağlıklı düşünmenize ve karar verme aşamasında zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Akrep Burcu

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu günlerde performansınız ve çalışma disiplininiz her zamankinden daha fazla olacak. İş arkadaşlarınızın ve yöneticinizin dikkatini çekebilmek için ihtiyacınız olan tek şey biraz daha özgüven.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Yay Burcu

Bugün her zamankinden daha duygusal ve yoğun olabilirsiniz. Partnerinizle romantik bir gece geçirmek için uygun bir zaman olabilir. Baş başa kalabileceğiniz, güzel bir buluşma organize edebilir, ilişkinizi daha romantik kılabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Oğlak Burcu

Haftasonu başlıyor olmasına rağmen işinizle ilgili bazı konular hala kafanızı kurcalıyor olabilir. Yaptığınız kısa süreli tatil planı ya da organize ettiğiniz buluşmalar işinizle ilgili bir konu yüzünden askıya alınabilir. İşlerinizi bir an önce yoluna koyup sosyal hayatınıza daha fazla zaman ayırmalısınız.

Uplifers önerisi:  Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi“

Kova Burcu

Bu aralar kafanızda seyahat planları ya da farklı yerler görme isteği olabilir. Planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek bir mail ya da telefon alabilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırmak ve iş yoğunluğundan uzaklaşmak size iyi gelecektir.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Balık Burcu

Bugünlerde yakınınızdaki insanların desteği ve sevgisi sizi oldukça mutlu ediyor olabilir. Ailenizle ya da partnerinizle çözmeniz gereken küçük problemler üzerine konuşabilir, bu problemleri uzlaşmacı bakış açınızla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!