10 Ocak 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Deneyimleriniz ve profesyonel bakış açınız sayesinde kariyerinizde çok etkileyici bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Tutkularınız ve hırslarınız sizi yeni zirvelere ulaştırabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Boğa Burcu

Bugün aklınızdaki tek şey, adalet konusu olacak. Güvendiğiniz konularda ısrarcı olmaya ve net bir tavır sergilemeye devam edin. Bürokratik veya hukuki bir konuda güçlü bir destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu

Kendinizi bir anda rekabetin yüksek olduğu bir ortamda bulabilirsiniz. Sizi zorlayan bir konu varsa, kendinize güveninizi yüksek tutun. Bu zorluğu atlatırsanız, önemli bir aşamayı atlatmış olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yengeç Burcu

İlişkilerinizi geliştirmek ve farklı bir noktaya taşımak için bambaşka bir bakış açısı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki farklılıklar konusunda anlayışlı ve sabırlı davranmalısınız. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Önemli bir göreviniz, fitness hedefiniz veya uzun vadeli bir planınız varsa biraz yavaşlayıp, daha sağlam adımlar atmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle kendi iç ritminizin sesini dinleyebilir, zihninizle hayatınız arasındaki bağı güçlendirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Başak Burcu

Eğer sevdiğiniz kişiyle ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımayı düşünüyorsanız, bir anda ağzınızdan kelimeler dökülebilir ve karşınızdakine sözler verebilirsiniz. Kalbinizi yeni şeylere açın ve bu heyecanlı ve bilinmeyenlerle dolu yolculuğa kendinizi bırakın. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Terazi Burcu

Özel hayatınızda bir takım pozitif değişiklikler gerçekleşebilir. Sizin için artık önemsiz olan, işinize yaramayan şeyleri hayatınızdan uzaklaştırın. Böylelikle kendinizi yenilenmiş ve daha güçlü hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Akrep Burcu

Dürüstlüğünüz, kişisel iletişiminizde bazı noktaları daha keskin ve zor hale getirebilir. Dürüstlüğü kendi lehinize kullanmak için biraz dilinizi yumuşatmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede daha başarılı ve verimli anlaşmalar yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Yay Burcu

Gerçekten istediğiniz şey ne ise, cesaretinizi toplayıp onun peşinden gitmelisiniz. Bu cesur adımlarınızın karşılığında daha güzel bir fırsat karşınıza çıkabilir, hiç ummadığınız şekilde ödüllendirilebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Oğlak Burcu

Başarıya ulaşmak için karşınıza inanılmaz bir fırsat çıkabilir. Bu başarıyı kucaklayabilmek için hedefinizden şaşmadan, istikrarlı bir şekilde ilerlemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Kova Burcu

Bugün gizli saklı ne varsa ortaya çıkabilir ve bu durum sizi iyileştiren, güçlendiren bir şey olabilir. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, sormaktan ve istemekten çekinmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Balık Burcu

Bulunduğunuz konumun üstüne çıkabilmek, yükselmek için karşınıza harika bir fırsat çıkabilir. Teknoloji ve sosyal medyanın da desteğiyle çevrenizdekiler üzerinde çok büyük bir etki uyandırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlık ilkel toplumdan modern topluma doğru evrildikçe, kullandığı aletler, dış görünüşü ve günlük yaşantısının yanı sıra, insanların temel duyguları da değişime uğradı. “Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren en yeni korku: Hayalet titreşim sendromu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!