10 Ocak 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yakın zamanda gerçekleşecek önemli bir sınava veya sunuma hazırlanıyor olabilirsiniz. Araştırma yeteneğiniz ve disiplininiz sayesinde başarılı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Boğa Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki mükemmel uyum sizi de etkisi altına alıyor. Seyahat etme arzunuz, özgüveniniz ve kişisel felsefenizle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

İkizler Burcu

Eğer iletişim alanında bir çalışma yapıyorsanız, network’ünüzle yakın ilişkiler kurmanın tam sırası. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızdan biri, çok karlı bir iş anlaşması yapmanız için size yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

Çalıştığınız iş yerinde yeniyseniz, güzel gelişmeler sandığınızdan daha kısa bir süre içinde sizi bulabilir. Hiç ummadığınız şekilde gelirinizi artıracak bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Güneş ve Pluto bir araya geliyor. Kendinizi çok güçlü ve çok yetenekli hissedeceğiniz günler çok yakın. Size verilen her türlü görevin üstesinden geleceğinizden hiç şüpheniz olmasın. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Başak Burcu

Merkür, Oğlak burcuna giriş yapıyor. Belli konularda fikrinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bazı noktalarda biraz beklemek, sabretmek iyi olabilir.  

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Biraz kendinize dönmenin, kendi duygularınıza odaklanmanın vakti gelmiş olabilir. Böylelikle karanlıkta kalmış bazı şeylerin farkına varabilir, özellikle aşk hayatınızla ilgili yeni bir yolun kapılarını aralayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Akrep Burcu

Venüs ve Pluto arasındaki uyum sizi de etkisi altına alıyor. Özellikle sevdiğiniz kişilerin kalbine giden özel bazı anlar yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Yay Burcu

Önemli bir konuda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Eğer öyleyse, içgüdülerinize güvenmenin ve bildiğiniz yoldan gitmenin vakti gelmiş demektir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Oğlak Burcu

Fırsatların peşinden koşmanın zamanı geldi. Eğer zafere ulaşmak istiyorsanız, potansiyelinizin en üst noktasına çıkmanın ve engelleri aşmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Kova Burcu

Eğer bir sağlık sorununuz varsa, hastanede tedavi görüyorsanız, evinize gideceğiniz günler çok yakın. Gücünüzü keşfetmek için bedeninizi dinleyin. 

Uplifers önerisi: Mutlu bir yaşamın temel anahtarı, sağlıklı bir beden ve zihindir. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Balık Burcu

Eğer bir konuda finansal destek, sponsor veya yatırımcı arıyorsanız şanslı döneminizdesiniz. Biraz daha fazla çaba harcamanız lazım, sonunda zafer sizin olacak. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!