10 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Jüpiter geri yönlü hareketine başlıyor. Bu sayede önümüzdeki aylar sizin için çok keyifli olabilir. Yeni kültürler keşfedebilir, yeni yerlere gidebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dünyanın dört bir yanında insanlar, yaşamı dolu kılan güzellikleri, gelenek ve kültürlerinde yaşatıp birbirine hatırlatıyorlar. Bu gelenek ve festivaller size gelecek tatil planlarınız için bir fikir verebilir. “Dünyanın her yerinden önemli yaşam dersleri veren festival ve gelenekler

Boğa Burcu

Önemli bir iş fırsatına son şeklini vermek için karşınıza harika bir fırsat çıkabilir. Özellikle gelişmekte olan bir sektörle ilgiliyse, size çok kar getirebilecek bu fırsatı değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

İkizler Burcu

Önemli bir iş birliği yaparak kendinizi geliştirme, daha ileri gitme şansı yakalayabilirsiniz. Bildiğiniz her şeyi, her tecrübeyi iyi değerlendirmeli, karşınızdakinin tecrübelerinden faydalanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yengeç Burcu

Üzerinde çalıştığınız şey her ne ise buna bir süre ara verip yeni bir beceri kazanmak, bir yeteneğinizin üzerine gitmek iyi olabilir. Böylelikle kendinize yepyeni bir pencere açmış olursunuz. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Aslan Burcu

Jüpiter’in geri yönlü hareketi, hayatınızda önemli değişiklikler yapmanız için cesaretlendirebilir. Kişisel eya profesyonel hedefleriniz için kendinize yepyeni bir yol çizebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Başak Burcu

Evinizi değiştirmeyi veya ailenizin yanına taşınmayı, bir aile üyesiyle birlikte eve çıkmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu planınızı gerçekleştirmek için sandığınızdan biraz daha fazla vakte ihtiyacınız olabilir çünkü hazırlıklar biraz daha uzun sürebilir. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Terazi Burcu

Eğer öğrenciyseniz veya bir işte yeniyseniz, sandığınızdan biraz daha fazla vakte ihtiyacınız olabilir. Yeni bir şey öğrenmek; zaman, emek ve sabır ister. 

Uplifers önerisi: Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. “Verimliliğin yeni denklemi: Dikkat + Enerji > Zaman

Akrep Burcu

Jüpiter’in geri yönlü hareketi, özellikle kazanç kapısıyla ilgili konularda sizi etkisi altına alıyor. Gelirinizi artıracak yeni iş kapıları yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yay Burcu

Gökyüzünde önemli bir değişim yaşanıyor. Bu değişimin etkisiyle belki siz de en çok istediğiniz, en tutkulu olduğunu konuları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Mütevazı ve objektif olduğunuz sürece, ne istediğinizi anlamak daha kolay olacaktır. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Oğlak Burcu

Kendinizle baş başa kalmak, kişisel gelişim yolculuğunuza büyük katkılar sağlayabilir. Biraz dinlenmeye, kendinizi dinlemeye vakit ayırmalısınız. Bu süreçte günlük yazmak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Kova Burcu

Bir arkadaşınızın önemli bir değişimden geçtiğine tanıklık edebilirsiniz. Onun bu değişimi, hayatınızda pozitif değişiklikler yapmak için size de ilham verebilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Balık Burcu

Özellikle iş hayatında kendinizi biraz gözlemlemeyi düşünebilirsiniz. Bu gözlemleriniz sayesinde en iyi yaptığınız şeyi tespit edebilir ve bunun üzerine gidebilirsiniz. Bazen yavaşlamak ve kendinize dışarıdan bakmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!