10 Mayıs 2016 günlük burç yorumları

19 Nisan 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Beklemediğiniz bir prim, bonus ya da ikramiye edinmeniz söz konusu olabilir. Ancak bu konuya gereğinden fazla kafa yorarak huzurunuzu kaçırmamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Kazancınız arttıkça, mutluluğunuzun da artacağını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak son dönemde yapılan araştırmalar paranın her zaman mutluluğu satın alamayacağını gösteriyor; “Materyalizm ve mutluluk dengesini kurmak

Boğa Burcu

Bugün hayallerinizi ve umutlarınızı, partnerinizle paylaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Partnerinizle hislerinizi paylaşmak sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle benzer hayalleri paylaşmak, aynı hedeflere doğru ilerleyebileceğiniz bir yol arkadaşınız olduğunu gösterir. Partnerinizle gelecek hakkında konuşmaktan çekinmeyin. “Mutlu bir ilişkiye giden yol

İkizler Burcu

Daha önce denemediğiniz aktiviteleri denemek isteyebilir, çeşitli kulüp ve aktivite gruplarına dahil olmak isteyebilirsiniz. Bu konuda bol bol araştırma yapacaksınız.

Uplifers önerisi: Hobiler edinmek, yaratıcılığınızı keşfetmenize olanak sağlarken, benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle keyifli vakit geçirmenize de yardımcı olur. “Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın

Yengeç Burcu

Bugünlerde odak noktanız kişisel istekleriniz olabilir. Bu durum hedeflerinize ulaşmak için sizi motive ederken, önemli tecrübeler kazanmanıza da yardımcı olacak gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Ulaşmak istediğiniz ideal halinizi hayal etmek, keyfinizi yerine getirmesinin yanı sıra, azminizi de arttıracaktır. Hayal kurmayı ihmal etmeyin. “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri

Aslan Burcu

Mevki anlamında sizden daha yüksek ve daha tecrübeli olan profesyonellere hitap edeceğiniz bir organizasyonun parçası olabilir ve burada tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal becerilerinizi geliştirebilmek ve hayattan daha fazla keyif alabilmek için, sosyal hayatınıza vakit ayırmayı ihmal etmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Başak Burcu

Bugünlerde, uzun zamandır merak ettiğiniz bir yere seyahat etmek isteyebilirsiniz. Gideceğiniz yer, gelecekle ilgili planlarınızı değiştirecek kadar etki bırakabilir.

Uplifers önerisi: Sizi bu kadar heyecanlandıran bir yere seyahat ederken, keşfetmenin tadını çıkarabilmek için iyi bir tatil planı yapmanız şart. Planlama konusunda yardımcı olacak uygulamalar için; “Tatilinizi kolaylaştıracak 9 iPhone uygulaması

Terazi Burcu

Bütçenizi çok yormadan seyahat etmek için çalışmalara başlayabilir ve alternatif planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi lüks yerine maceraya daha yakın hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayal kurmanıza yardımcı olacak seyahat fotoğrafları için; “Görsel Şölen” köşemize bir göz atın.

Akrep Burcu

Bugünlerde heyecan verici birinin çekim alanına girebilirsiniz. Duygularınızın karşılıklı olması ihtimali oldukça yüksek. Aşk hayatınıza hareket gelecek gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Eğer çevrenizde ilginizi çeken biri varsa, onun size karşı neler hissettiğini merak ediyor olabilirsiniz. Etkilendiğiniz kişinin verdiği sinyalleri doğru yorumlayabilmek için; “Sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Yay Burcu

Bugünlerde iş değiştirme planları üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız yeni işinizi bulmanıza yardımcı olabilir ve bu şekilde sağlam referanslar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak, sosyal becerilerinizi geliştirirken karşınıza yepyeni fırsatlar da çıkarabilir. Sosyalleşin. “Hayatınıza yatırım yapın

Oğlak Burcu

Yıllar önce hayatınızdan çıkan biri ansızın çıkıp gelebilir. Sizde derin izler bırakan bu kişiyle yeniden yakınlaşarak bambaşka bir ilişki kurmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Eski aşklar her an yeniden alevlenmeye hazır küller gibidir. Hisleriniz yeniden su yüzüne çıkıyorsa, konuyla ilgili yapılan araştırmalara göz atmak isteyebilirsiniz; “Eski sevgiliyle yeniden görüşmek normal mi?

Kova Burcu

Bugünlerde önceliğiniz evinizde yapacağınız değişiklikler olabilir. Odalarınızdan birini yeniden dekore ederek yeni bir çalışma ya da kişisel eğlence alanına dönüştürebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendiniz için yeni bir çalışma alanı yaratmadan önce, çalışma alanınızdan alacağınız verimi arttırmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atın; “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Balık Burcu

Ailenize yeterince vakit ayırmadığınızı düşünerek onlarla kaliteli zaman geçirmek için bazı sürprizler hazırlayabilirsiniz. Bu hazırlıklarınız ailede coşku ile karşılanacaktır.

Uplifers önerisi: Hayattaki en önemli mutluluk kaynaklarından biri ailedir. Ailenizle sorunlar yaşıyor olsanız da, onlara zaman ayırmayı ve sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. “Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!