10 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çalıştığınız iş konusundaki yüksek standartlarınız, size farklı alanlarda başarılar getiriyor. Bu başarıyı sadece iş anlamında düşünmeyin, hayatınızda önemli kişilerin olması, saygı görmek ve değer verilmek de bir başarıdır. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

İş hayatınızla ilgili bazı yapısal değişiklikler olabilir. Bu kötü bir anlama gelmek zorunda değil. Çevrenizde size ilham veren kişiler olabilir ve bundan çok etkilenebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Son dönemde yaptığınız çalışmalar, gösterdiğiniz çaba bir engelle karşılaşmış olabilir. Böyle durumlarda pes etmek yerine, konunun uzmanı olan kişilere danışmak daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Yengeç Burcu

Finansal planlarınız ve kararlarınız, geleceğinizi etkileyecek nitelikte olabilir. Siz ne kadar olgun bir yaklaşıma sahip olursanız, bunun karşılığında toplayacağınız meyveler de o kadar olgun olur. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Aslan Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, bu ilişkideki zayıf noktaları fark etmeye başlayabilirsiniz. Eğer bekarsanız, hayatınızda birinin olmasını her zamankinden çok isteyebilirsiniz. Şu sıralar hayatınızın gündemini ilişkiler oluşturuyor. 

Uplifers önerisi: Bir yakınma hali, beraberinde gelen suçlamalar… Sonuç: Çözümsüz. Yine anlayamadık, anlaşılamadık, anlaşamadık. Oysaki çoğunlukla biliriz; sempatik ilişkiler yaşamak, ilişkilerde anlaşılmak ve anlaşmak hep empati ile mümkün oluyor. “İlişkilerde empati: Anlayış kasını geliştirmek mümkün

Başak Burcu

Bir iş arkadaşınızla aranızda geçen gerginlik, daha kritik bir noktaya gelebilir. Böyle zamanlarda sadece işinize odaklanın ve her türlü dramadan uzak durmaya çalışın.  

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Terazi Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, son dönemde sabrınızın iyice tükendiğini hissediyor olabilirsiniz. Çocuğunuzun arkadaşlarıyla ve çevresiyle olan iletişimine biraz daha odaklanmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Empati günümüzde sık kullanılan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Empati neredeyse herkesin istediği bir şeydir, ancak çok azı gerçekten nasıl verileceğini veya alacağını bilir. Öz-tatminin vurgulandığı dünyamızda kısa arza rağmen yüksek talep var. Bu, gelecek nesillere, onların etrafındaki kişilere empati duymanın ne anlama geldiğini öğretmek için haklı bir neden. “Çocuklarda empati: Başkalarına değer vermeyi öğretmek

Akrep Burcu

Evinizle ilgili bazı masraflar konusunda son günlerde daha sıkı davranabilirsiniz. Masraflarınızı kısmak, size kendinizi daha iyi hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Yay Burcu

Son günlerde sözlerinizle etrafınızdakileri adeta büyülüyorsunuz. Başkalarına ilham verme gücünüz çok yüksek, kelimeleriniz çok tesirli. Bu gücünüzün kıymetini bilin. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Bugünden itibaren 1 Temmuz’a kadar gelir kaynaklarınızı artırmak ve masraflarınızı azaltmak için çeşitli yollar keşfedebilirsiniz. Satürn, finansal konularda sizi destekliyor. 

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Kova Burcu

Hiçbir şey için acele etmeyin, bunun yerine seçeneklerinizi iyice değerlendirin. Hangi seçeneği tercih edeceğinize karar verdikten sonra tüm enerjinizi onun için harcayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Bir yakınınızın ihtiyacını karşılayabilir, ona destek olabilirsiniz. Bu kişinin size vereceği bir öğüt, tüm hayatınızı kökten bir şekilde değiştirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerini ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. “Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!