10 Eylül 2015 burç yorumları

10 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

İş yerinde yaşanacak bir tartışma, diplomatik davranmanızı gerektirebilir. Öfkenize hakim olabilirseniz, takım çalışmanız hasar görmeden bu sorunu çözebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becelerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ vermektedir.

Boğa Burcu

Yakın bir zaman diliminde elinize geçecek davetiye, değer verdiğiniz biriyle aynı ortamda bulunacağınız bir fırsat yaratabilir.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

İkizler Burcu 

Finansal bir gelişme, parayı odak noktanız haline getirebilir. Uzun vadeli bir borç almayı ya da yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Yengeç Burcu

Tarafsız bölge olarak bir sorunu çözmeniz ya da ara bulmanız gerekebilir. Bunu yaparken dürüst olmak, herkes için en iyisi olacaktır.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Aslan Burcu

Hayallerinizi kovalama fırsatı yakalayacağınız bir gelişme kapınızı çalabilir. Sevdiklerinizin destek vermesi de sizi denemek için ayrıca cesaretlendirecek.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Başak Burcu

Aklınızda özel bir hedef varsa, dikkatinizi toplayabilmek için bir süreliğine evde çalışmak ya da ofiste kendinize izole bir ortam yaratmak faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Terazi Burcu

İnsan ilişkileriniz, beklediğiniz işi koparmaya yardımcı olabilir. Bu kabiliyetinizi sevdiğiniz bir insana destek olmak için kullanmanız da mümkün.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor: Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Akrep Burcu

Hevesiniz ve enerjiniz, kariyerinizdeki bir sonraki hedefe odaklanmanıza ve hızlıca kariyer basamaklarını tırmanmanıza büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Yay Burcu

Eğer egzotik bir yerlere ya da yurt dışına tatile çıkmayı planlıyorsanız, programınızı erkenden yapmanız faydalı olabilir. Aksi halde, beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Oğlak Burcu

Finansal bir planınız, çok kısa sürede karlı bir yatırıma dönüşebilir. Kontrolü ele almanız da bu sürece katkı sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Kova Burcu

Bir tanıdığınızın, işiniz için mükemmel bir ortak olduğunu fark edebilirsiniz. Sizle benzer vizyona sahip olduğundan, bu birliktelik beklentilerinizi karşılayacak gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

Balık Burcu

Formunuzu korumak ve egzersiz yapmak için motivasyona ihtiyacınız varsa, işin profesyonellerinden yardım almak beklediğiniz etkiyi yaratabilir.

Uplifers önerisi:  Fitness eğitmeni Beril Tarakçıoğlu’nun ¨Kilo vermenin en iyi yolu nedir?¨ sorusuna verdiği yanıtlardan kendinize bir egzersiz ve beslenme planı çıkarabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!