10 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aklınıza çok yaratıcı bir fikir gelebilir ve bu fikrinizin peşinden giderek güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bu noktada, göstereceğiniz çabanın akıllıca olmasına dikkat etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Evinizi yeniden dekore etme veya ufak değişiklikler yapma yolunda fikirleriniz olabilir. Ancak sevdiğiniz kişi veya ev arkadaşınız sizinle aynı düşüncede olmayabilir. ortak bir yol bulabilirsiniz, umutsuzluğa kapılmayın. 

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

İkizler Burcu

Zihinsel olarak çok aktif bir gün sizi bekliyor. Bunu saklamak biraz zor olsa da bazı detayları netleştirmeden her planınızı paylaşmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Sanatsal bakış açınızı teknolojiyle birleştirerek para kazanmak için sıra dışı bir yol bulabilirsiniz. Seçeneklerinizin ve önünüzdeki fırsatların çok geniş olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Bazen içimizde yoğun bir istek ve motivasyonla güne başlıyoruz, hayaller kuruyoruz. Ancak söz konusu bu hayalleri gerçekleştirmek olduğunda, hemen “Ben bunu yapamam” cümlelerine başlıyoruz, sayısız bahaneler sıralıyoruz, yaşımızın geç olduğunu, yeterince tecrübemiz olmadığını, beceriksiz olduğumuzu düşünüyoruz. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç olmadığının kanıtı

Aslan Burcu

Heyecan verici fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz ancak patronunuz veya yöneticiniz bu fikirlerinizi fazla riskli bulabilir. Heyecanınızı başka bir güne saklamak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Başak Burcu

Yasal bir süreci takip ediyorsanız, bu aralar sabrınız biraz tükenmiş olabilir. Sakin kalmaya çalışın. Bazen hepimizin bilgiye ulaşamadığı, zor zamanlar olabiliyor. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Bir arkadaşınızın peşinden gidip, onunla aynı yatırımı yapmak heyecan verici olabilir. Ancak kendi koşullarınızı, kendi başınıza değerlendirmelisiniz. Bazen tutku başarı getirmeyebilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Akrep Burcu

Bir iş ortağınız, sizin profesyonel hayattaki kararlarınızın hiçbirini desteklemeyebilir ve sizi sert biçimde eleştirebilir. Böyle zamanlarda, üstesinden gelebileceğiniz adımları atmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Yay Burcu

Bazı eğlenceli fikirler, birlikte çalıştığınız kişiler için pek de eğlenceli olmayabilir. Böyle zamanlarda, iş arkadaşlarınız için gerçekten fayda sağlayacağınız bir şey varsa herkesi aynı noktada toplayabilmek için biraz daha fazla çaba sarf etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Oğlak Burcu

Gönlünüzün bir sınırı olmayabilir ancak sahip olduğunuz maddi gücün bir sınırı var. Bazen yakınlarınıza karşı çok fazla cömert davranıyor olabilirsiniz. Biraz kendi maddi koşullarınızı göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Kova Burcu

Flört ettiğiniz veya yeni sevgili olduğunuz bir kişi, ailenizi etkilemek için fazlasıyla çaba harcıyor olabilir. Sakin olun, kötü niyetle değil sadece ailenizin sempatisiniz kazanmak istiyor olabilir. 

Uplifers önerisi: Elbette, eşinizin, sevgilinizin yatağın hangi tarafında uyuduğunu biliyorsunuz ama orada ne rüyalar gördüğünü gerçekten biliyor musunuz? “Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken 8 şey

Balık Burcu

Sağlığınızla için iyi bir şey yapmak istiyorsanız, sıkı bir diyetle işe başlayabilirsiniz. Kendinizi bunaltmadan başarıya ulaşabileceğiniz bir beslenme yöntemi bulmak sandığınız kadar zor değil. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!