10 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yakın zamanda yeni birileriyle tanışmış ve bu kişinin kalbini çalmış olabilirsiniz. Cömertliğiniz ve açık yürekliliğiniz karşınızdakini büyülemiş benziyor. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Boğa Burcu

Evinizde ufak bir düzenleme işine girişebilirsiniz. Kullanmadığınız giysiler veya eşyalarla vedalaşıp, yenilere yer açmak için doğru zaman olabilir. 

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

İkizler Burcu

Şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Karlı bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Üstelik buradan elde edeceğiniz kar sadece finansal değil aynı zamanda manevi açıdan da sizi tatmin edecek. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yengeç Burcu

Bir yakınınız veya ailenizden birileri, iş konusunda size destek olmak isteyebilir. Ayağınıza gelen bu destek, adeta sizin için bir hediye niteliğinde. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Aslan Burcu

Şanslı gününüzdesiniz. Güneş, Aslan burcunda ve Jüpiter’le de güzel bir açı yakalamış durumda. Hiç ummadığınız yerlerden, ummadığınız fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Başak Burcu

Sizi düşünen ve sizin için iyilik yapmak isteyen biri, gizlice size maddi bir yardımda bulunabilir. Sizin haberiniz olmadan ödemeniz gereken tutarı düşürebilir veya harcamalarınızı azaltabilir. 

Uplifers önerisi: Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Aslında bu noktada yapmamız gereken finansal durumumuzu kavramak ve ona göre planlamamızı yapmak; fakat nereden başlamamız gerektiğini bilmiyoruz. “Finansal hakimiyetinizi sağlamaya yardımcı olacak yöntemler

Terazi Burcu

Sosyal çevrenizden tanıdığınız birisinden büyük bir destek görebilirsiniz. Sizi önemli isimlerle tanıştırabilir ve karşınıza hiç ummadığınız fırsatlar çıkmasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Akrep Burcu

Gizli bir hayırsever, sizin gösterdiğiniz çabaların farkına varabilir ve hiç ummadığınız bir şekilde sizi ödüllendirebilir. Şaşkınlığınız, sevincinize engel olmamalı. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yay Burcu

Patronunuzla veya yöneticinizle, iş yerinizdeki sosyal haklar konusunda bir görüşme yapabilirsiniz. Görüşmeden elde edeceğiniz sonuçlar sizi mutlu edebilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle samimi bir konuşma yapabilirsiniz ve bu konuşma sizi birbirinize daha çok yaklaştırabilir. Bu konuşmadan sonra ona daha çok aşık olduğunuzu bile düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Kova Burcu

Eğer sağlığınızla ilgili kafanızı karıştıran bir şey varsa, bugün birkaç uzmanla yapacağınız görüşmeler içinizi ferahlatabilir ve aklınızdaki soru işaretlerinin kaybolmasını sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su

Balık Burcu

Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin geleceği hakkında bir konuşma yapabilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, bu konuşmanın ana maddesi çocuk konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!