1 Temmuz günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sıcakların bastırmasıyla birlikte tatil için yanıp tutuşmaya başlamış olabilirsiniz. Aslında kendinizi rüzgara kaptırıp güneye inmenin tam vakti. Bunun için fırsatınız yoksa üzülmeyin, hafta sonu kaçamakları sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmak da isteyebilirsiniz. “Kalabalıktan ve karmaşadan uzak tatili tercih edenler için en huzurlu 10 tatil destinasyonu”

Boğa Burcu

Haftanın ortası da olsa bir Boğa burcunu keyifli bir yemekten kimse alıkoyamaz. İş yüzünden fırsat bulamıyorsanız öğlen yemeklerini değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş yemeklerinizle ilgili nereye gideceğiniz konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Food Fashionista Merve Hatipoğlu’nun son keşfi The Grand Tarabya Oteli Limani Restoran‘a bir göz atabilirsiniz.

İkizler Burcu 

Kelimelerin gücüne her zaman inandınız. Ancak bugün dudaklarınızdan dökülenlerin çok daha farklı bir anlamı ve etkisi olabilir, dikkatli olmakta fayda var.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Yengeç Burcu

Parasal konularda yeni adımlar atmak için doğru zamandasınız. İleriye dönük finansal projelerinize odaklanmanın tam zamanı.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Aslan Burcu

Yıldızlar sizin yanınızda, cazibenizi ortaya koymanın tam zamanı. Hiç beklenmedik kapılar bir anda açılabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?”

Başak Burcu

Günler hızla akıp gidiyor. Bitmeye yaklaşan projelere tekrar göz atmakta fayda var. Belki beklenen son, sandığınızdan daha yakın olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Terazi Burcu

Bugün sizin için işbirliği günü. Hayal gücünüzü parlatacak işbirlikleri için çaba harcamanın tam vakti.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Akrep Burcu

Yıldızlar bugünlerde kendini sizin kariyerine adamış durumda. İhtiyacınız olan kalıcı ilerlemeyi sağlamak için beklediğiniz motivasyon burada saklı.

Uplifers önerisi:  “Asla köprüleri yakma” hepimizin hayatında en az bir kez duyduğu bir tavsiye. Bu tavsiyeyi hem kariyer hayatınızda hem de kişisel yaşamınızda uygulamak ilişkilerin güçlü olması için mantıklı olabilir. Eğer bir kez köprüleri yaktıysanız sonuçları umduğunuzdan çok daha farklı olabilir. “Yaktığınız köprüleri yeniden onarmanın 10 yolu”

Yay Burcu

Bugünlerde en çok ihtiyacınız olan şey sabır! Bir müşteriniz veya iş arkadaşınızla sağladığınız ilerleme sağlam ancak yavaş ilerliyor.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin”

Oğlak Burcu

Bugün ihtiyaç duyduğunuz maddi yardımı görmek için umutlu olmakta haklısınız. Banka, finansal kurumlar veya bir yakınınız size yardım eli uzatabilir.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova Burcu

Gökyüzü bugün size bolca romantizm sunuyor. Tek yapmanız gereken akşam saatleri için kendinize bir plan yapmak.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları”

Balık Burcu

Hayatınızı bir puzzle olarak düşünürseniz, bugünlerde eksik parçaların bulunduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Taşlar yerine oturmaya başlıyor.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!