1 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Profesyonel hedeflerinize, sorumluluk duygusu ve olgunlukla yaklaşmalısınız. Bu şekilde davranarak, gelecekte sizi bekleyen başarılara daha kolay ulaşabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Aralık ayının ortasına kadar, bulunduğunuz ortamda lider konumunda olabilir, etrafınızdakilerle tecrübelerinizi paylaşarak onlara yol gösterebilirsiniz. Bildiklerinizi paylaşmak, sizin için de yeni bir ilham kaynağı. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

İkizler Burcu

Parasal konularda attığınız adımlar, hemen sonuç vermeyen stratejik adımlar olabilir. Eğer sabır gösterirseniz, bu adımlarınızın meyvelerini yakın zamanda toplayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Yengeç Burcu

Aralık ayının ortalarına kadar Satürn burunuzun ilişkiler alanına geri dönüş yapıyor. Eğer verdiğiniz sözler varsa, bunları sonuna erdirmek için bolca vaktiniz var. 

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Aslan Burcu

Aralık ayının ortalarına kadar, iş hayatınızda odaklandığınız her noktada başarılar elde edebilirsiniz. Gösterdiğiniz çabanın meyvelerini toplamak paha biçilemez. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Başak Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, Aralık ayının ortasına kadar geçireceğiniz süre, ebeveyn olarak sizin için çok öğretici olabilir. Verdiğiniz sözlerden ve edindiğiniz deneyimlerden çok şey çıkarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Empati günümüzde sık kullanılan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Empati neredeyse herkesin istediği bir şeydir, ancak çok azı gerçekten nasıl verileceğini veya alacağını bilir. Öz-tatminin vurgulandığı dünyamızda kısa arza rağmen yüksek talep var. Bu, gelecek nesillere, onların etrafındaki kişilere empati duymanın ne anlama geldiğini öğretmek için haklı bir neden. “Çocuklarda empati: Başkalarına değer vermeyi öğretmek

Terazi Burcu

Bugünden itibaren 16 Aralık’a kadar sizin için verimli bir dönem başlıyor. Köklerinize, ailenize karşı gösterdiğiniz sorumluluğun karşısında çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Sevdiğiniz bir alanda sabırla ve kararlılıkla gösterdiğiniz çalışmaların hiçbir karşılığı yokmuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Ancak beklediğiniz ödül, sandığınızdan çok daha yakında olabilir. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yay Burcu

Paranızı nasıl yönetmeniz gerektiğinizi öğrenmiş olabilirsiniz. Şimdi ise sırada finansal hedeflerinizin peşinden gitmek var. Biraz zaman geçtikten sonra gösterdiğiniz tüm bu çabanın bir anlamı olduğunu görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Oğlak Burcu

Hayatınızda yeni bir sorumluluk alanı oluşabilir. Bu evlilik, çocuk sahibi olma veya önemli bir kariyer değişikliği olabilir. Hayatınızdaki ilerlemeden mutlu olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Kova Burcu

Özgüveninizi toplamalı ve kendinizden şüphe duymadan isteklerinizi ifade ederek harekete geçmelisiniz. Endişelenmeyin, işler sandığınızdan daha kolay ilerleyecek. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Balık Burcu

Hayatınızda güvenebileceğiniz, aklı başında, sorumluluk duygusu yüksek ve bilgi sahibi bir arkadaşınızın olmasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark ediyorsunuz. Dostluklarınıza sahip çıkmalısınız. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!