1 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun yöneticisi olan Mars, Aslan burcuna giriş yapıyor ve 17 Ağustos’a kadar burada kalacak. Romantizm, aile, neşe gibi güzel anların bol olduğu, keyifli bir döneme giriyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Boğa Burcu

Eğer evinizle ilgili tadilat işlerine başladıysanız veya gayrimenkulle ilgili bir gündeminiz varsa, Mars size ihtiyacınız olan enerjiyi sunuyor. Kısa zamanda sonuca ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

İkizler Burcu

Mars 17 Ağustos’a kadar burcunuzun iletişim alanını etkisi altına alıyor. Hedeflerinize ulaşmak için aksiyon almaya hazırsınız. Hareketli günler sizi bekliyor, en rahat ayakkabılarınızı yanınızdan ayırmayın. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Yengeç Burcu

Mars’ın Yengeç burcuna giriş yapması, özellikle kazançlar anlamında size güzel haberler getiriyor. Nakit akışınızı artırmak için aradığınız motivasyonu buluyorsunuz. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Aslan Burcu

Aylardır beklenen Mars, sonunda Aslan burcuna giriş yapıyor ve 17 Ağustos’a kadar burada kalacak. Kişisel hedefleriniz konusunda çok şanslısınız, yarışta en öndesiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Başak Burcu

Eğer bir hedefiniz varsa ve gizliden gizliye hedefinizi gerçekleştirmek için çabalıyorsanız, stratejinizi korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Fikirlerinizi sadece güvendiğiniz kişilerle paylaşın. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Terazi Burcu

Mars sayesinde iş yerine veya sosyal hayatınızda tüm ilgileri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamda birilerini kızdırsanız bile samimiyetiniz sayesinde yeniden kalpleri kazanıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun; jestlerin, mimiklerin, beden dilinin neden olduğu samimi etkileri oluşturmada halen yetersiz kalıyor. Antik çağlarda dans ile başlayan süreç, yani beden dili ile kendini ifade etme, bugün tüm iletişimlerde en etkili baş aktör! “Hayatı birlikte ‘dans etmeye’ ne dersiniz?

Akrep Burcu

Burcunuzun yönetici gezegenlerinden biri olan Mars, burcunuzun tepe noktasına yerleşiyor ve 17 Ağustos’a kadar orada kalacak. Hırslarınızın peşinden gidin, önemli bir dönüm noktası yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Yay Burcu

Mars’ın kendine güvenen Aslan burcuna giriş yapması sizi de etkisi altına alıyor. Adaletin yerini bulduğundan emin olmak için bazen rutininizin dışına çıkabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Oğlak Burcu

Eğer finans sektöründe çalışıyorsanız, yapacağınız bir ortaklık adeta sizin için talih kuşu gibi olabilir. Özellikle iyi araştırılmış stratejilerin karşılığını alabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Kova Burcu

Mars’ın Aslan burcuna giriş yapması sizi de etkisi altına alıyor. Sevdiğiniz kişi, arkadaşınız veya çok güvendiğiniz bir kişi, kendinizi geliştirmeniz için sizi zorlayabilir. 

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Balık Burcu

Eğer tutkuyla yaptığınız bir şey varsa, bu konuda kendinize yeni bir plan yapıp harekete geçmenin tam sırası. Ne kadar erken başlarsanız, o kadar erken sonuca ulaşırsınız. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!