1 Temmuz 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Ailenizin desteğini yanınızda hissedeceğiniz bir gün olabilir. Onların sizin yanınızda olduğunu hissetmek sağlığınız ilgilendiren konularda daha akil seçimler yapmanıza olanak sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Boğa Burcu

Partneriniz ile bugün yapacağınız konuşmalar yüreğinizi “pırpır” ettireceğe benziyor. Her ne konuşursanız konuşun karşınızdakinin kıymetini anlayacağınız bir diyalog olabilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

İkizler Burcu

Yakın zamanda elden çıkarmayı düşündüğünüz bir aile yadigarınız varsa, bu yadigarın sandığınızdan çok daha fazla para ettiğini öğrenebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri

Yengeç Burcu

Kendinizi daha çekici ve güzel hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Üzerinizde oluşan bu olumlu havayı yakın zamanda gerçekleştireceğiniz buluşmalarda ve konuşmalarda kullanmayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Onda bırakacağınız ilk izlenime çok önem veriyorsunuz. Bu yüzden ilk buluşmada nasıl giyineceğiniz çok önemli; onu her anlamda etkilemek istiyorsunuz ama dış görünüşüm önce gelecek diyorsanız “Erkeklere ilk buluşma için giyim önerileri

Aslan Burcu

Yakın zamanda kendi kendinize geliştirmeye başladığınız bir yeteneğiniz varsa bunu paraya dönüştürmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bugün kendinize güzel ek gelir fırsatı yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Başak Burcu

Kalben inandığınız uğraşlarınızın peşinden koşmak için şartlar olgunlaşmış görünüyor.Venüs’ün Jüpiter’i kucaklaması sebebiyle oluşacak iyilik ortamından faydalanmamanız için hiçbir sebep yok.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Patronunuz ya da başka bir önemli kişi tarafından çok önemli ve gizli bir projede görevlendirilebilirsiniz. Profesyonel kariyeriniz açısından iyi bir fırsat karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Akrep Burcu

Önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçecekseniz kendinize güvenmekten çekinmeyin. Işıldayan kişiliğiniz ile karşısına geçtiğiniz topluluğu etkileyeceğinizden şüpheniz olmasın.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Yay Burcu

Önümüzdeki günlerde yeni bir işe atılmayı planlıyor ancak finansör sıkıntısındaysanız bugünlerde potansiyel yatırımcılarla görüşebilirsiniz. Gülümsemek için önemli bir sebebiniz olacak.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Oğlak Burcu

Avukat, halkla ilişkiler uzmanı ya da başka bir temsilci ile anlaşmanız gerekiyorsa seçim yapmak için uygun bir gündesiniz. İçgüdülerinize güvenin.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

Sağlığınızla ilgili bir konuda tedavi görüyor iseniz, sorunsuz bir iyileşme dönemi sizi bekliyor. Bir daha karşınıza çıkmamak üzere atlatacağınız bu hastalık omzunuzdan ağır bir yükün kalkmasına sebep oluyor.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Balık Burcu

Önümüzdeki iki ay Jüpiter sizin ilişkiler yörüngenizde ilerliyor gözüküyor. Bu dönemi her türlü ilişkiniz için kullanıp fırsata dönüştürebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor: Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!