1 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Satürn ve Mars burcunuzu özellikle de topluluklar, toplumla ilişkiler anlamında etkiliyor. Sosyal hayattan uzak kalmak sizi biraz öfkelendirebilir. Sabırlı olmakta fayda var. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Boğa Burcu

Satürn ve Mars yakın zamanda burcunuzun meslek alanına giriş yaptı. Kendinizi biraz daha ön planda hissedebilir ve mesleğinizle öne çıkabilirsiniz. Her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

İkizler Burcu

Seyahat etmek bir yana birçoğumuz evlerimizden çıkamıyoruz. Ancak hayal kurmak, gelecekteki seyahatlerinizi planlamak için hiçbir engeliniz yok. Araştırma yapmak için bolca vaktiniz var. 

Uplifers önerisi: Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmak da isteyebilirsiniz. “Kalabalıktan ve karmaşadan uzak tatili tercih edenler için en huzurlu 10 tatil destinasyonu

Yengeç Burcu

Satürn ve Mars özellikle parasal konularda sizi etkiliyor. Üçüncü partilerden, dış kaynaklardan alacağınız ödemeler konusunda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Aslan Burcu

Aşk hayatınızda bazı gelgitler yaşanabilir. Bir anda hızlanıp, sonra bir anda yavaşlayabilir. Biraz sabırlı olmak ve ani davranışlardan kaçınmak iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Başak Burcu

Mars ve Satürn dün burcunuzun iş alanında bir araya geldi. Bir dönem çok fazla çalışıp, şimdilerde sakin zamanlara girmiş olabilirsiniz. Biraz kendinize dönmek iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Mars ve Satürn burcunuzun eğlence, çocukluk ve kendinizi ifade konularını etkiliyor. Siz bazen çok hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Ancak yavaş ve sakin adımlar atmak her zaman daha iyi. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Akrep Burcu

Evinizle veya ailenizle ilgili daha önceden konuşulan, kararlaştırılan bir konuda ilerleme kaydetmek istiyor olabilirsiniz. Başlangıç yapmak için uygun bir zaman olmayabilir. Siz de bu süreyi planlama yapıp, hatalardan sakınmak için kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Yay Burcu

Satürn ve Mars burcunuzun iletişim alanını etkiliyor. Konuşurken veya yazı yazarken kullandığınız dil, biraz keskin olabilir. Kelimelerinizi daha dikkatli seçmeye çalışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Oğlak Burcu

Mars ve Satürn dün burcunuzun kazançlar alanında bir araya geldi. Gelecekteki aksiyonlarınız için güçlü bir zemin oluşturmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Kova Burcu

Mars ve Satürn burcunuzun kişilik alanını etkiliyor. Kendinizi adeta iki yandan çekiştiriliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Zihninizi temizlemek için ailenizle vakit geçirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Balık Burcu

Satürn yakın zamanda burcunuzun en gizli alanına doğru hareket etti. Arkadaşlıklarınız veya içinde bulunduğunuz toplumla ilgili çelişkili düşünceleriniz varsa, bunları artık dile getirmek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!