1 Nisan 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür ve Neptün arasındaki yakın ilişki sizi de etkisi altına alıyor. Yaratıcı ve güzel fikirlerinizin büyüsünden yararlanarak hayal gücünüzün size ilham vermesine izin verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Boğa Burcu

Merkür ve Neptün size rehberlik ediyor ve burcunuzun iş birliği alanında size destek oluyor. Kolektif vizyonunuzdan faydalanarak önemli adımlar atabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

İkizler Burcu

Merkür ve Neptün güçlerini birleştiriyor. Bu dönemde konuşma, kitlelere hitap etme yeteneğinize güvenebilirsiniz. Aklınızdaki düşünceleri ve duygularınızı ifade etmenin yolunu kolayca bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Yengeç Burcu

Gerçeklerin en çok önem kazandığı bir durumla karşı karşıyasınız. Adaleti sağlamakla görevli bir yargıç gibi gerçekleri ve bu gerçeklere en uygun tanımları bulma becerisine sahipsiniz. 

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Aslan Burcu

Yaratıcılıkla ilgili bir konuda yatırım yapmayı planlıyorsanız, bu konuda biraz araştırma yapmak iyi olabilir. Böylelikle olası ortaklıklar veya iletişim projeleriyle ilgilenebilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Başak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle veya iş ortağınızla masaya yatırmak istediğiniz önemli bir konu olabilir. Bu konuda biraz çekinceleriniz olsa da meseleleri konuşarak çözüme ulaşmanın sandığınızdan daha kolay olduğunu hatırlamanız gerekiyor. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Terazi Burcu

Merkür’ün Neptün ile birlikteliği, kelimelerinizin gücünü artırıyor. Özellikle yaratıcılıkla ilgili bir alanda çalışmalar yapıyorsanız, kelimelerinizin büyüsünden faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Akrep Burcu

Merkür ve Neptün bir arada hareket ediyor. Bu durum özellikle burcunuzun neşe, eğlence ve yaratıcılıkla kendinizi ifade etme alanını canlandırıyor. Keyifli bir dönem sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Yay Burcu

Merkür ve Neptün güçlerini birleştiriyor. Hassas bakış açınız sayesinde özellikle ailevi konulara daha özenli yaklaşabilir, yavaş yavaş su yüzüne çıkan bir sorunu çok önceden tahmin edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Oğlak Burcu

Merkür ve Neptün güçlerini birleştiriyor ve burcunuzun iletişim alanını etkisi altına alıyor. Kendinizi net bir şekilde ifade etmenin, kartları açık oynamanın faydasını görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Kova Burcu

Ticaretin simgesi olan Merkür ile belirsizliğin simgesi olan Neptün bir araya geliyor. Bir şey satın almayı planlıyorsanız, kaliteli gibi görünen bir şey aslında öyle olmayabilir. Biraz daha ince eleyip sık dokumak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Balık Burcu

Kurumsal bir şirkette, bilimsel bir alanda veya sanat alanında yapacağınız çalışmalarda kendi zihninize ve içgüdülerinize güvenmelisiniz. Böylelikle başarıya daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!