1 Mayıs 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geçmişte yaptığınız hataların üzerine bir sünger çekip önünüze bakmalısınız. Hatalarınızı kendinize artı değer katan bir tecrübe olarak değerlendirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “”Asla pişman olmayacağınız 53 şey“”

Boğa Burcu

Eğer çok derin araştırmalar yapmanız gereken ya da sürekli eğitim almanız gereken bir iş kolunda görev alıyorsanız Merkür’ün geriye doğru hareketi sizin için en önemli noktaları ön plana çıkarabilir.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Merkür’ün haritanızdaki arkadaşlık sektöründe geriye doğru hareketi devam ederken tanıdığınız iş arkadaşlarınız arasındaki farklılıkları ön plana çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Yengeç Burcu

Son zamanlarda yetiştirilmesi gereken işler o kadar çok üzerinize gelmiş olabilir ki baskı altında çalışmak bir alışkanlık durumunda olabilir. Tüm bunları düşünüp önceliklerinizi belirlemeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Güne keyifle başlamak için ihtiyacımız olan gereksinimleri karşıladığımızda günü çok daha üretken ve verimli geçirmek mümkün olur. “Güne daha zinde, enerjik ve mutlu başlamanın pratik yolları

Aslan Burcu

Yakın zamanda bir hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Eğer hayal kırıklığının sizi aşağıya çekmesine izin verirseniz, asla kendinizi toplayamazsınız. Daha güçlü ve sağlam durmayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Başak Burcu

Hayatınızda olan birileri yakın gelecekte sizden af dileyebilir. Bu kişiyi affetmek için hazır olmasanız bile, hislerini anlayabilir ve bu konuda bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Empati yapmanın bizim bilinçli olarak seçtiğimiz bir eylemden çok, nörolojik bir durum olduğu ve düşündüğümüzden çok daha fazla tepkiyi etkilediği, özellikle son yirmi yılda yapılan çeşitli araştırmalarla ortaya kondu. “Ayna nöronlar sayesinde, insan beyni empati yapmaya programlanıyor

Terazi Burcu

Hedeflerinize ulaşma konusunda farklı bir strateji belirlemeniz gerekebilir. Sürekli olarak çabaladığınız amaçların size uygun olup olmadığını sorgulamalı ve kendinize yeni amaçlar belirlemelisiniz.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Akrep Burcu

Hayatınızda yer alan birisinin üstesinden gelmesi gereken bir sorunu olabilir. Sizin bu sorunu çözmek için yapabileceğiniz etki inanılmaz bir önem arz edebilir. Kendinizi hafife almayın.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Yay Burcu

Sizin için oldukça özel olan birileri kalbinizdeki yerini daha da sağlamlaştırabilir. Merkür’ün haritanızdaki aşk sektöründe geriye doğru hareketini tamamlaması bunun habercisi olabilir.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Oğlak Burcu

Yeni bir girişim sizin için kompleks, korkutucu ve riskli gözükebilir. Eğer dikkatli olursanız ve acele kararlar vermeyip gereksiz riskler almaz iseniz hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Uplifers önerisi: Risk almak her zaman kötü değildir. Bazen hayatınızın kontrolünü ele alabilmek için kendinizi riski durumlara sokmanız gerekebilir. Ancak emin olun buna değecektir. “Hayatınızın kontrolünü geri kazanmak için sizi cesaretlendirecek alıntılar

Kova Burcu

Yorulmak bilmeyen bir gezgin ve araştırmacı olabilirsiniz. Önümüzdeki yaz sizin için oldukça keyifli geçebilir, sayısız macera fırsatı karşınıza çıkarabilir. Hiçbirine çok fazla kendinizi kaptırmazsanız, her şeyin tadına varabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Balık Burcu

Zorlu bir projeye konsantre olma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Saatinizi ayarlayıp kendinize yarım saatlik bir zaman ayırın, böylece konsantre olma konusundaki problemlerinizi aşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!