1 Mart 2016 günlük burç yorumları

29 Şubat 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Özel hayatınızdaki ya da profesyonel yaşamınızda var olan bir ilişkiniz bugünlerde pekişebilir ve karşılıklı sorumluklarla daha iyi bir noktaya gelebilir.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. .¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Boğa Burcu

Kendi işinizin patronuysanız, finansal durumunuzu gözden geçirmeye ve işinizi geliştirmek için kredi, hibe ve fon gibi kaynaklar araştırmaya koyulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir.Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

İkizler Burcu

Partnerinize veya iş ortağınıza vermiş olduğunuz sözleri tutma konusundaki azminiz, sizi insanların gözünde bambaşka bir konuma taşıyabilir.

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Bu dönemde imzalayacağınız bir anlaşma sizin uzun vadede finansal açıdan rahatlamanızı ve önünüzü görmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Bu ayın 6’sına kadar taşınma, tadilat ve renovasyon gibi işlere girişerek bu işleri hızla sonuca ulaştırmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Başak Burcu

İletişim yetenekleriniz sayesinde çevrenizden sıyrılarak fark yaratacağınız bir döneme giriyorsunuz. Eğer bir sunuma hazırlanıyorsanız detayları atlamamak çok işinize yarayacak.

Uplifers önerisi: 100′lük liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Terazi Burcu

İçinde bulunduğunuz romantik ilişki bir anda ciddi bir karara bağlanabilir. Eğer evliyseniz de çocuk sahibi olma ya da ortam yaşamla ilgili benzer kararlar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Akrep Burcu

Eşinizle ya da sevgilinizle evde zaman geçirmeye ihtiyaç duyabilir ve evde geçirdiğiniz zamanın aşkınızı pekiştirmesini sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım”

Yay Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizin ağzından dökülecek bazı cümleler aşkınızın yeniden alevlenmesini sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Oğlak Burcu

Evinizin düzeni ya da dekorasyonu ile ilgili rahatsız hissettiğiniz konuları çözüme kavuşturmak için adımlar atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün.Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Kova Burcu

Cazibeniz ve insanlar üzerinde bıraktığınız etkiyle karizmanızı taçlandıracağınız şahane bir gün sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

İş yerinizden alacağınız sürpriz bir prim ya da benzeri bir maddi edinim ile kendinizi şımartmak için bir SPA ya da tatil kaçamağı yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız.Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!