1 Haziran 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Venüs ve Jüpiter arasındaki birliktelik, romantik bir hafta sonu için gereken her şeyi ayarlıyor. İster evde kalın ister dışarı çıkın, romantik sürprizlere hazır olun. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Boğa Burcu

Haftayı tamamlamadan önce harika bir görüşme veya toplantı yapabilirsiniz. Bu bereketli görüşmenin sonunda ufak bir kutlama yapmak iyi olabilir. Sizi keyifli bir hafta sonu bekliyor. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

İkizler Burcu

Merkür ve Mars arasındaki iş birliği, özellikle yaratıcı fikirler ve olumlu enerji anlamında sizi etkiliyor. Aynı anda birden fazla şeye konsantre olmanızı gerektiren işlerin üstesinden başarıyla gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Yengeç Burcu

Sevgi ve aşk konusunda her anlamda büyülü bir gün sizi bekliyor. Hayatınızdaki ihtiyaçlarınıza ve sorumluluklarınıza kulak verdikten sonra günün kalanında sizi keyifli dakikalar bekliyor. 

Uplifers önerisi: Dr. Shelley Prevost’a göre hayatta hedefler belirlemek, bu döngü içinde hayatınızı kazanmak için yaptığınız işlerle ilgili değildir. Hayat amacı veya anlamı dediğimiz şey, birey olarak varoluş amacımıza işaret eder. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Aslan Burcu

Hayattan keyif almasını bilen, güzel yemek, güzel eğlence, güzel ortamdan anlayan birisiniz. Bu yönünüz bugün daha çok açığa çıkabilir ve hem siz hem etrafınızakiler için çok güzel bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Başak Burcu

Eğer bekarsanız, size uygun biriyle karşılaşma şansınız oldukça yüksek. Bu yüzden gelen teklifleri değerlendirin ve sosyalleşmekten çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Terazi Burcu

Hayatınızın her alanından keyif ve mutluluk fışkırıyor. Gökyüzündeki gezegenlerin mutlu birliktelikleri, hem iş hem de aşk hayatınızda çok keyifli bir gün geçirmenize yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

Akrep Burcu

Karizmanız ve özgüveniniz sayesinde çevrenizdekilerin ilgisini çekebilirsiniz. Hafta sonunu evde mi, dışarıda arkadaşlarınızla mı geçirmek istediğinize karar vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Aracınızla en fazla üç saat içerisinde ulaşabileceğiniz destinasyonlarda nerede kalınır, ne yer, ne içilir, neler yapılır merak ediyorsanız, tüm cevaplar bu yazıda yer alıyor. “Hemen keşfetmek isteyeceğiniz İstanbul’a yakın 9 kaçamak rotası

Yay Burcu

Özellikle ilişkiler alanında çok keyifli bir gün sizi bekliyor. Aklınızı çelecek bir kişiyle flört edebilir ve vaktin nasıl geçtiğini anlamadan koyu bir sohbete dalabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Oğlak Burcu

Hem iş hem de sosyal anlamda doyurucu bir gün sizi bekliyor. Sıkı çalışıp, bol kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. İşi bitirdikten sonra da Venüs ve Jüpiter’in desteğiyle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Kova Burcu

Mars Kova burcunda, Jüpiter ise Akrep burcunda. Gökyüzündeki bu hareketlilik hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda size şans getiriyor. Siz çalışmaya devam edin, özel hayatınızda aradıklarınız ayağınıza gelebilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Nereye giderseniz gidin, romantizm peşinizden geliyor. Çıktığınız her yolculuk, lüks bir şeye dönüşebilir. Evde birilerini ağırlıyorsanız, çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. “Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!