1 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde maneviyat sizin için daha önemli bir konu haline gelebilir. Özellikle bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle birlikte manevi konulara ilginiz artabilir.

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Boğa Burcu

Son dönemde sessiz ve derinden yürüttüğünüz bir iş, artık meyvelerini vermeye başlayabilir. Bu iş sayesinde hiç beklemediğiniz finansal fırsatlar ve uzun vadeli faydalar karşınıza çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor” 

İkizler Burcu

Eşiniz veya sevgilinizle birlikte uzun süredir istediğiniz bir şeyi artık tamamlamak üzeresiniz. Başarıya ulaştığınızda bunun tadını çıkarmayı unutmayın, bunun için çok çabaladınız. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Kariyeriniz için harika bir gün sizi bekliyor. Uzun dönem finansal hedeflerinizi yakalamanızı veya istediğiniz terfiye ulaşmanızı sağlayacak harika bir iş fırsatı karşınızda. 

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Aslan Burcu

Eğer sevdiğiniz kişiye karşı duyduğunuz bağlılığı geliştirmek istiyorsanız, bunun için biraz çaba harcamanız gerekebilir. Ortak bir düşünce biçimi, kültürel değer veya hobi bulmak işinize yarayabilir. 

Uplifers önerisi: İnsan beyni, aynı vücudu gibidir. İhtiyacı olan egzersizleri her gün yapması zihni ve beyni geliştirir. Yaratıcı egzersizler beyindeki nöronların sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve size fayda sağlamasına yardımcı olur. “Sağ beyninizi hobilerle forma sokacak egzersizler

Başak Burcu

Gelecekteki harcamalara odaklanmak için doğru zaman olabilir. Kendiniz ve ailenizi garantiye alacak finansal adımları araştırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Terazi Burcu

Özellikle finansal konularda veya iş konularında uzun vadeli anlaşmalar yapmak için doğru zaman olabilir. Yapacağınız anlaşmalar her iki taraf için de uzun vadeli kazançlar sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Akrep Burcu

Eğer yeni bir iş arıyorsanız veya yaptığınız bir başvurunun yanıtını bekliyorsanız, güzel haberler kapıda. Pazarlık masasına oturduğunuzda kendinize güvenin.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

Yakın zamanda yeni biriyle flört etmeye başladıysanız, bu kişinin kalbinizi çaldığını fark etmeniz an meselesi. Yaşadığınız anın tadını çıkarın.

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Oğlak Burcu

Yakın zamanda bir aile büyüğünüzün veya sevdiğiniz bir kişinin bir hastalıkla mücadele ettiğini duyduysanız, bugünlerde onu ziyaret etmek güzel bir fikir olabilir. Sizi gördüğüne çok sevineceğine emin olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Kova Burcu

Yakın zamanda kalabalık önünde bir konuşma veya sunum yapacaksanız, sizi dinleyenleri çok etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bilgi birikiminiz ve tavırlarınızla hayranlık uyandırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Balık Burcu

Kariyerinizin zirvesine çıkacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Patronunuz veya yöneticiniz gösterdiğiniz çabanın farkına varabilir ve sizi beklemediğiniz şekilde takdir edebilir.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink,  dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz. 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!