1 Eylül günlük burç yorumları

1 Eylül günlük burç yorumları

Koç Burcu

Romantik geçmişinizin olduğu biri, yeniden hayatınıza girebilir. Üstelik bu kişi sadece hayatınızla girmekle yetinmeyerek, eski ilişkiyi de yeniden canlandırmayı deneyebilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Boğa Burcu

Ev yenileme planınızı bir süredir erteliyorsanız, bugün başlamak için doğru zaman olabilir. Küçük bir değişim bile monotonluğun içinde size çok iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

İkizler Burcu 

Partnerinizle ortak bir karara varmanız gerekiyorsa, ipleri elinize alarak, durumun icabına kendiniz bakmak isteyeceksiniz. Konunun bir daha açılmamak üzere kapandığından emin olmadan da işin peşini bırakmak niyetine değilsiniz.

Uplifers önerisi: Fikir ayrılıkları yaşamak, her ilişkide olan, normal bir durumdur. Eğer bu fikir ayrılıklarını birbirinizi geliştirmek için kullanırsanız, faydalı bile olabilir. Fikir ayrılığı yaşamak, karşınızdaki insanın size yeni bir şeyler katabileceğini gösterir. Bu yüzden ilişkinizde görüş ayrılıklarını konuşarak, sakin bir dille çözmek çok etkili sonuçlar yaratabilir. “Mutlu ilişkiye giden yol, fikir ayrılıklarında sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçiyor

Yengeç Burcu

Finansal anlamda başarıya ulaşacağınız bir döneme girebilirsiniz. Paranızı yatıracak kadar değerli gördüğünüz fikri, birkaç sefer daha değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Aslan Burcu

Uzun vadeli olmasını istediğiniz ilişkinizin gidişatından memnun değilseniz, partneriniz ile bu konuyu konuşmak faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Başak Burcu

İlişki terapisi alıyorsanız, partnerinizi buna zorladığınıza çok memnun olabilirsiniz. Sorunlar çözülüp, olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Uplifers önerisi: Her yıl binlerce çift ‘hastalıkta, sağlıkta, varlıkta ve yoklukta’ bir arada olmak için birbirlerine söz vererek uzun süreli bir beraberliğe doğru ilk adımlarını atarlar. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Terazi Burcu

Eğer yakın bir arkadaşınızla aranızdaki ilişkiyi romantik bir evreye taşımak istiyorsanız, bugün sizin için hem heyecanlı hem de karmaşık bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨ Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Akrep Burcu

Yaratıcı bir ürün ortaya koymanızı gereken işinizde yakalayacağınız başarı sizi çok sevindirecek. Hırsınız ve kararlılığınız sayesinde hızlıca yükselebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

Dünyanın dört bir yanından insanlarla çalışmayı gerektiren, yaratıcı bir proje teklifi alabilirsiniz. Bu teklif fırsatların kapınızı çalmasına yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bu sıralar iş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Şu an karar vermek yerine 6 Eylül’den sonrasını beklemeniz, bir problemle karşılaşma riskinizi düşürebilir.

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Kova Burcu

İlişkinizdeki problemi çözmek istediğinizde, partnerinizin de istekli olduğunu görebilirsiniz. İkiniz de sorunu bir an önce çözüme kavuşturmak ve arkanızda bırakmak isteyeceksiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz.”İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Balık Burcu

Bir iş arkadaşınız ya da sizin için çalışan biri ile problem yaşamış olabilirsiniz. Olayın büyümesine izin vermeden, ilk adımı siz atın.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!