1 Ekim günlük burç yorumları

1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugünlerde attığınız adımlara dikkat etmeniz gerekebilir. Görüşmelerinizde sessiz kalıp karşınızdakini dinlemeniz ve hamlelerinizi içinde bulunduğunuz duruma göre belirlemenizde fayda var.  

Uplifers önerisi:   Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becelerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ vermektedir.

Boğa Burcu

Bugünlerde aldığınız haberler doğrultusunda kendi hayatınızla ilgili bir kaç değişiklik yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi:   Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

İkizler Burcu

Yaratıcılığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Yeni projeler geliştirmek ve bu projeleri bir ekiple birlikte yürütmek için doğru zaman.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Yengeç Burcu

Bugünlerde hem evinizin hem işinizin sorumluluklarını yerine getirmeye çalışacaksınız. Dengeyi bulmak yaşam kaliteniz açısından son derece önemli.

Uplifers önerisi:     Başarıya ulaşabilmek için, hayatınızın her alanında dengeyi yakalamaya özen gösterin. Programlı ve planlı olduğunuz sürece, kendiniz için de zaman ayırın. ¨Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey¨

Aslan Burcu

Bugün iletişim alanınızda sorunlar yaşanabilir, ne söylediğinize dikkat edin. Sözleriniz karşısında cevapsız kalmayacağınızın da bilincinde olarak hareket etmenizde fayda var.

Uplifers önerisi:  Herhangi bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi uygun bir şekilde iletişim kurma yolu ile mümkündür. ¨Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu¨

Başak Burcu 

Bugünlerde finansal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ümidi kestiğiniz bir ödemenin bugün yapılması sizi şaşırtabilir.  

Uplifers önerisi:  Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Terazi Burcu

Partnerinizle birlikte vakit geçirmek ve etkinliklere katılmak için doğru zamandasınız. Planlar yapmaya başlayın.

Uplifers önerisi:  Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Akrep Burcu

Bugünlerde artan gerginliklerle başa çıkmak için sağlığınızı korumaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Düzenli spor yapmak, yediklerinize dikkat etmek fiziksel gücünüzü yerine getirecektir.

Uplifers önerisi:  Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Yay Burcu

Bugünlerde bir proje için ekip çalışması yapmanız gerekebilir. Beyin fırtınalarına açık olan bu görüşmelerde, büyük fikirler bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi:    Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Oğlak Burcu

Bugün kariyer alanınızda gelişmeler olabilir, yeni fırsatlarla karşılabilirsiniz. Ailenize de yardımcı olmak için ideal bir iş bulmanız mümkün.

Uplifers önerisi:     100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Kova Burcu

İletişim alanınızda gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdesiniz. Bugün fikirlerinizi ve projelerinizi dile getirmekten çekinmeyin. Fikirleriniz yankı bulacak.

Uplifers önerisi:  Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Balık Burcu

Bugün finansal konularla ilgili olumlu gelişmelere işaret ediyor. Yaptığınız bir ödemenin karşlığını bulmanız an meselesi.

Uplifers önerisi:  Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!