1 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yayıncılık, reklamcılık ya da benzeri bir konularda yapacağınız atılım, uzun zamandır olmadığınız kadar heyecanlı günler geçirmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin.

Boğa Burcu

Beklenmedik ve tahmin edilemeyen bir finansal kaynak bulma ihtimaliniz sayesinde, iş konusunda algılarınız her zamankinden daha açık olabilir.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

İkizler Burcu

Ortağınızla birlikte katılacağınız bir workshop ya da sunumda son derece başarılı olarak, izleyiciler üzerinde güzel bir etki bırakabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir.”İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Yengeç Burcu

Patronunuza ya da işinizle ilgili mevki sahibi bir VIP kişiye fikirlerinizi sunabilir ve onu anlatıklarınızla etkileyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Aslan Burcu

Sevgiliniz ya da eşinizle birlikte ani bir seyahat planı yapabilir, yurt dışında ne zamandır görmek istediğiniz bir yere gidebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Başak Burcu

Bu sıralar yaptığınız planlar, taşınma ya da emlak işleri ile bağlantılı olarak biraz aksayabilir. Akışa bırakmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Terazi Burcu:

Partnerinizle birlikte önemli bir karar alma aşamasına gelebilirsiniz. En iyisi, bu kararı almadan önce konuyu enine boyuna konuşmanız olacak.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu

Serbest bir çalışma modeliyle ve kendi belirlediğiniz ücreti kazanabileceğiniz bir iş fırsatı ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler”

Yay Burcu

Aniden cesaretlenerek, uzun zamandır ilgi duyduğunuz  kişiyle; ne zamandır ertelediğiniz o konuşmayı yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨ Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Oğlak Burcu

Ailenizin geri kalanından biraz farklı olarak nitelendirilen bir akrabanızla, entelektüel açıdan doyurucu bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Entelektüel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sitemizde yer alan TED konuşmacıları dinleyebilir, üzerine düşünmediğiniz konularda düşünme imkanı bulabilirsiniz. Örnek bir çalışma olan nörobiyoloji söylemlerinin pazarlama dünyasındaki yansımalar için; ¨Sinirbilimsel zırvalıklar:uyanık olun¨

Kova Burcu

Bir web sitesi kurmayı düşünüyorsanız, bugün bu iş için harekete geçmenin tam sırası. Siteniz hayal ettiğinizden bile daha başarılı olabilir.

Uplifers önerisi: Girişimcilik dünyası farklı oluşumlarla kabuk değiştirirken, girişimciler için de fırsatlar her geçen gün artıyor. Dünya’da ve Türkiye’de, özellikle genç yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği projeler arasında ise web projeleri var. Projelerinize fon bulmak için; ¨Fonlabeni.com¨

Balık Burcu

Benzersiz bir yeteneğiniz varsa bu yeteneği ön plana çıkarıp, pazarlamanın vakti gelmiş olabilir. Beklenmedik takipçiler kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!