El ele tutuşalım, birlikte koşalım!

Çift olarak koşanlar, çift olup da biri koşup, biri koşmayanlar… 12 Şubat’ta, Sevgililer Günü’ne özel, çok eğlenceli bir aktivite sizleri bekliyor; Couple Run.

couple run

Caddebostan’da gerçekleşecek koşu sadece 4 km. Yani “İyi, tamam koşalım ama sen uzun koşuyorsun, ben sevmiyorum o kadarını” diyenler ile “kısacık koşacaksam niye koşayım” diyenler nihayet buluşuyor. Ayrı ayrı koşmaya son! Ne de olsa bu bir eğlence koşusu.

Çiftler aynı anda başlıyor ama farklı yönlere koşuyorlar, 2 km gidip, dönüyor ve 4. km’deki finish noktasında yeniden kavuşuyorlar. Finish’e el ele girmek şart… Eğer “biz ayrılamayız diyenlerdenseniz tüm parkuru yan yana koşmanız da mümkün. Maksat aşk olsun :))

sehirde kosu

Daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayın.

Haydi alın eşinizi, çocuğunuzu, annenizi, babanızı yanınıza ve sevgiyle koşun.

Ailenizle koşmaya, birlikte hareket etmeye, güzellikleri paylaşmaya, ortak noktaları çoğaltmaya başlayınca aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir aile haline geliyorsunuz işte. Yüzünüzden gülücük, gönlünüzden iyilik eksik olmuyor.

soykan ailesi

2 hafta sonra Caddebostan’da görüşmek üzere…

Kıvanç Ergun Koşucu
Kıvanç Ergun bugün bisikletin tepesinde, yarın ormanda çamurun içinde… Harekete, iyilik peşinde koşmaya doyamıyor, başkalarına çılgınca gelen şeyleri yapmaktan inanılmaz keyif alıyor. İflah olmaz bir spor tutkunu olan Kıvanç, ‘yükseklerde’ yaşamanın, hayattan keyif almanın yolunu sporda bulmuş ve her gün yeni alanlara kayıp, kendini bilinmezlerde kaybetmekten hiç ama hiç çekinmiyor. Yaşını başını almış ama adrenalin söz konusu olunca kendini alamıyor, aktiviteye dalıyor. 2013 İstanbul Maratonu’nda ilk maratonunu (42 km), 2014'te Frig Vadileri'nde ilk Ultra Maraton’unu (60 km) koştu. Ulaşım aracı olarak bisikleti kullanıyor ve bisiklet kullananların sayısını kültürel gelişmeyle eşdeğer tutuyor. Yazdığı yazılarda sınırları nasıl zorladığından, deneyimlerinden bahsederken, bir yandan da hareket etmemek için yaratılan bahaneleri çürütmekten büyük keyif alıyor. Yardımseverlik koşusunun Türkiye'de tanınmasını sağlayan Adım Adım Yardımseverlik Platformu'nda Marka ve İletişim Koçluğu görevini yürütürken, aynı zamanda TOG'un AA içindeki STK Sorumlusu ve gönüllü koşucusu olarak da devam ediyor yaşamına... Fotoğraf konusunda fena değildir, takip etmek isterseniz: instagram/kiverg